Aktuální informace COVID

Aktuální informace COVID

Aktualizace 9.6. 2021

Začínají platit volnější podmínky pro prokázání bezinfekčnosti a již není omezena kapacita sportovního zařízení. Ze skupinových lekcí nově otevřeme lekci Fitboxu ve čtvrtek od 17h, přidali jsme lekci SM systému v pondělí od 17h, Cvičení pro těhotné je zatím v jednání.

Klient pro vstup do provozovny musí splnit jednu z následujících podmínek

 1. osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem
 2. osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viruSARS-CoV-2 s negativním výsledkem
 3. osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 alespoň první dávkou očkování a doloží písemným potvrzením, že od od aplikace první dávky očkování uběhlo nejméně 22 dní
 4. osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní
 5. osoba se prokáže antigenním testem, který je určen pro sebetestování, s negativním výsledkem
 6. osoba absolvovala povinné testování zaměstnanců nejdéle před 72 hodinami, s negativním výsledkem; dokládá se potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením
 7. osoba ve školském zařízení absolvovala nejdéle před 72 hodinami test s negativním výsledkem, dokládá se čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Otevření v pondělí 24.5.

Tak se nakonec ti nahoře umoudřili a schválili rozumnější podmínky pro otevření. Nejdůležitější je, že se může cvičit bez respirátoru a skupinová cvičení mohou probíhat v počtu 12 osob. Šatny se zatím mohou využívat jen pro odložení věcí a přezutí, sprchy se používat nesmí. Dále platí nutnost návštěvníků sportovního centra prokázat svoji „bezinfekčnost“ a to jedním z těchto způsobů:

 1. potvrzením o absolvování PCR testu s negativním výsledkem (nejdéle před 7 dny)
 2. potvrzením o absolvování antigenního testu s negativním výsledkem (nejdéle před 3 dny, stačí ze školy nebo od zaměstnavatele)
 3. vlastním antigenním testem (zakoupeným v lékárně) s negativním výsledkem (ne starším 3 dny)
 4. certifikátem o provedeném očkování (od aplikace druhé dávky musí uplynout min. 14 dní)
 5. potvrzení laboratoře o pozitivním antigenním nebo PCR testu, které není starší než 90 dní, ale je starší než 15 dní

Máme trochu „problém“ s lektory/lektorkami. Téměř všechny lektorky jsou buď těhotné nebo čerstvé maminky a lektor na fitbox (Honza C.) v rekonvalescenci. SM systém začne od pondělí 31.5., fitbox zatím netušíme.

Aktuální rozvrh bude vždy v online rezervacích. 

Otvírací doba fitness zůstává Po-Pá 8-20h, So – zavřeno, Ne 9-19h.

15.5. – (ne)otevření sportovního centra

Rozhodli jsme se sportovní centrum otevřít nejdříve v pondělí 24.5.2021, protože doufáme, že vláda ještě do té doby přehodnotí některé podmínky pro otevření sportovních provozoven.

Zatím naše chytré hlavy přišly s tím, že je sice nutné se při vstupu prokázat testem (přesné podmínky uvedeny níže), ale při cvičení přesto musíte mít respirátor. Obsluha ani trenér mít však respirátor nemusí. Stejně tak do šaten může pouze trenér, ale veřejnost do nich pustit nesmíme. Můžeme otevřít skupinové lekce, ale pouze pro 2 osoby. Do fitness smíme pustit maximálně 10 osob.

Tak, a teď to porovnejte s podmínkami pro vstup do supermarketu…

…………..

19.2. – otevření prozatím odloženo

Jistě jste všichni zaznamenali, že nouzový stav byl opět prodloužen, takže otevření sportovního centra se zatím odkládá.

12.2. – možné znovuotevření sportovního centra

Zatím nevíme, jaké budou další kroky vlády, a proto vzhledem k nulové důvěře k jejímu dosavadnímu postupování, jsme se rozhodli prozatím provoz sportovního centra neobnovit. Není to jediný důvod. Mezi další důvody můžeme uvést: probíhající rekonstrukce přístupových prostor do provozovny, nemožnost úplného personálního zajištění provozu v příštím týdnu nebo neochotu některých partnerů umožnit využívání benefitních karet na cvičení (např. karty Multisport). Pokud se situace ze strany našich vládců bude vyvíjet příznivě (o čemž z dosavadní zkušenosti velmi pochybujeme), otevřeme sportovní centrum pro veřejnost v pondělí 22.2.2021, přičemž otvírací doba by zůstala zachována jako před uzavřením – tedy Po – Pá 8:00 – 20:00, So – zavřeno, Ne 9:00 – 19:00. Otevření skupinových lekcí bude nejvíce záviset na ochotě lektorů vedení lekce za nařízených podmínek absolvovat (přesné podmínky ani doposud sami nevíme).

Děkujeme za pochopení

…………..

Od pátku 18.12. je naše sportovní centrum opět zavřené!

Vláda ČR s účinností od 18. prosince zakazuje provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb.

 

Přejeme všem klidné Vánoce a pokud to situace dovolí, budeme se na Vás těšit v novém roce 2021.

PROFITSPORT

2 Comments

 1. Veronika | 09/10/2020 at 10:03
   

  Dobrý den,

  tento týden jsem si zakoupila měsíční permanentku 🙁 mohu se zeptat, zda mi jí prodloužíte o dobu, po kterou bude fitness uzavřené?

  Děkuji Váchová

  Odpovědět
  • PROFITSPORT | 13/10/2020 at 08:22
    

   Dobrý den, ano, všechny permanentky budou prodlouženy. Bylo to tak i na jaře, kdy jsme museli mít zavřeno.

   Odpovědět

Zanechte vzkaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..