Články PROFITSPORT

Nové lekce a změny v rozvrhu

 • Od 7. září je zpátky pondělní hodina Kruhového tréninku.
 • Od 7. září probíhá každé pondělí Cvičení pro těhotné s lektorkou Katkou.
 • Od 12. října bude Zdravotní protažení každé pondělí 18-19h. Páteční hodina se ruší.
 • Od 12. října bude každé pondělí Fitbox s Honzou 17-18h a s Janou 18-19h

 

Aktuální informace COVID

Od pátku 9.10. je naše sportovní centrum zavřené!

Od pátku 9.10.2020 se z nařízení vlády zavírají všechna fitness centra a vnitřní sportoviště. Prý na 14 dní, ale dá se předpokládat, že se opatření budou prodlužovat, proto sledujte aktuální informace na této stránce, kde budeme informovat o termínu znovuotevření.

Tak snad brzy na viděnou!

Sportovní centrum opět v plném provozu

od pondělí 25.5.2020 se cvičení vrací téměř do normálu. Otevřeny budou i všechny skupinové lekceOtevírací doba se od pondělí změní a bude platit do konce srpna Po-Pá 8.00 – 20.00.

Návštěva fitness centra:

 1. Šatny včetně sprch opět v provozu. Snažte se omezit pobyt v šatně na nezbytné minimum.
 2. Při cvičení není nutné používat roušky.
 3. Před zahájením cvičení se doporučuje použít dezinfekci rukou (je k dispozici na recepci)
 4. Stroje a veškeré cvičební nářadí jsou pravidelně dezinfikovány (dezinfekce je k dispozici na několika místech fitness centra)
 5. Nadále nesmíme prodávat rozlévané nápoje a půjčovat ručníky
 6. Permanentky do fitness budou všem od pondělí znovu aktivovány. Pokud nás chcete podpořit, zakupte si měsíční permanentku i na léto, přestože budete v létě chodit nepravidelně.
Skupinové lekce:
 1. Od 25.5.2020 otvíráme všechny skupinové lekce.
 2. Přihlásit se můžete v online rezervacích nebo na tel. 776 247 661.
 3. Na Power jogu si, prosíme, vemte vlastní karimatku. Kvalitní karimatky od firmy Eupromed si můžete případně zakoupit u nás na recepci.
 4. Cvičení bude umožněno pouze v ponožkách (ne naboso) a pokud se chcete cítit bezpečněji, přineste si na cvičení SM systému jednorázové rukavice.
​​​​​​​Těšíme se na Vaši návštěvu
tým PROFITSPORT

Od pondělí bez roušky

Vážení zákazníci,

od pondělí 11.5. 2020 si budete moci zacvičit bez roušek a spouštíme v omezeném provozu i některé skupinové lekceOtevírací doba zatím zůstává Po-Pá 7.00 – 19.00 (Státní svátek 8.5. je zavřeno).

Podmínky návštěvy fitness centra:

 1. maximální kapacita 8 osob (zatím byla návštěvnost nízká, ale v případě nutnosti jsme připraveni spustit rezervace)
 2. na recepci vstupujte jednotlivě, maximálně 2 osoby najednou
 3. snažte se dodržovat odstupy při cvičení 2m (cvičit ob jeden stroj, některé kardio stroje jsou mimo provoz)
 4. mimo provoz jsou také jednoruční činky, karimatky, BOSU
 5. nelze využívat šatny a sprchy (snad to půjde od 26.5.2020), WC jsou v provozu
 6. při samotném cvičení nebude nutné používat roušky, takže jejich použití necháme na každém návštěvníkovi (zvažte jejich použití při průchodu recepcí a na chodbách, které vedou do sálů na cvičení)
 7. před zahájením cvičení použijte dezinfekci rukou (bude k dispozici na recepci)
 8. Po každém použití strojů/cvičebního nářadí a pomůcek jedním klientem se doporučuje použít dezinfekci (je k dispozici na několika místech fitness centra)
 9. nadále budeme prodávat pouze balené nápoje, nebudeme půjčovat ručníky
 10. preferujeme bezkontaktní platby, ale budeme přijímat i hotovost a platební poukázky
 11. můžete se rozhodnout, zda si nechat prodloužit permanentku nebo platit jednorázové vstupné a nechat svoji permanentku zatím pozastavenou
Skupinové lekce:
od pondělí 11.5.2020 spouštíme SM systém s kapacitou 6 osob na lekci a Power jogu s kapacitou 8 osob na lekci.

 1. Přihlásit se můžete již nyní v online rezervacích nebo na tel. 776 247 661 (přednostně ale, prosíme, využijte online rezervace).
 2. Z důvodu komplikovaného dezinfikování karimatek mezi cvičeními bude možné cvičení Power jogy pouze s vlastní karimatkou. Kvalitní karimatky od firmy Eupromed si můžete případně zakoupit u nás na recepci. Podložky na SM systém zkusíme obalit folií, aby se mohly snadno dezinfikovat po každém cvičení.
 3. Cvičení bude umožněno pouze v ponožkách (ne naboso) a pokud se chcete cítit bezpečněji, přineste si na cvičení SM systému jednorázové rukavice.
 4. Mezi lekcemi je nařízena 15 minutová přestávka, aby se mohli klienti vystřídat, aniž by se potkali a v sálu se stihlo mezitím vyvětrat a vše potřebné vydezinfikovat. Nechoďte tedy na cvičení s větším předstihem, k sálům na cvičení nebudete puštěni dříve než 5 min před začátkem lekce.
Těšíme se na Vaši návštěvu
tým PROFITSPORT

Akce únor 2019

Návštěvnická karta

1. Permanentka do dámského fitness na půl roku
      – pořiďte si půlroční permanentku se slevou 600Kč za 2900Kč (2600Kč studenti)
– akce platí do 20.2.2019

2. Permanentka na fitbox + nové bandáže za 30Kč
 – při zakoupení permanentky na 10 vstupů na skupinové lekce + rezervací 10 lekcí fitboxu, získáte bandáže za symbolickou cenu 30Kč.
– akce platí do 20.2.2019

Nová hodina SM Systému

SM Systém

Od příštího týdne bude pro velký zájem v odpoledních hodinách pravidelně vypsána další hodina SM systému ve čtvrtek 16-17h. Hodina bude vhodná i pro začátečníky. Na vaši návštěvu se těší lektorka Katka 🙂 Zde se můžete podívat do rozvrhu

Šatna v 1. patře

Dokončili jsme stavbu šatny v zrcadlovém sálu v prvním patře. Šatna je vybavena uzamykatelnými šatními skříňkami. Plocha sálu po přistavění šatny zůstala 75 m2 a mohou si jej pronajmout jednotlivci i skupinky. Zrcadlový sál je vhodný např. pro tancování, různé druhy cvičení, ale také pro oslavy narozenin, párty apod. K dispozici je v ceně pronájmu kromě kvalitní hudební aparatury (CD, jack 3,5 mm, MP3, vstup z flash disku) také vybavení pro kondiční kruhové tréninky – žebřiny, medicinbaly, BOSU, švihadla, činky (nakládací i jednoruční), ketttebells, step a další pomůcky. Samozřejmě je možné využívat i podložky na cvičení (karimatky).

Sál je vhodný pro skupiny okolo 15 osob. Když se bude jednat o cvičení pro děti nebo nácvik maturitního plesu, vejde se do sálu i 20 osob. Cena pronájmu je závislá na termínu (nejnižší je v době mimo špičku 7-16h a o víkendech, naopak nejvyšší v termínu po-čt 17-20h) a pohybuje se od 200 Kč do 350 Kč. Při platbě předem na min. 10 hodin bez možnosti zrušení je cena za pronájem sálu o 10% nižší.

Benefity a výhody

Zaktualizovali jsme zaměstnanecké benefity a výhody pro klienty zdravotních pojišťoven. Největší zdravotní pojišťovna VZP v letošním roce nabízí členům Klubu pevného zdraví možnost proplacení permanentky na cvičení (libovolné aktivity) do výše 500 Kč v případě, že předložíte daňové doklady za permanentky na cvičení v celkové minimální hodnotě 1.500 Kč. Doklady nesmí být starší, jak 3 měsíce.

Fakultní nemocnice Plzeň letos navýšila příspěvek z FKSP na sportovní aktivity pro zaměstnance na 2.000 Kč. Pokud jste zaměstnancem FN Plzeň, stačí nám nahlásit celé jméno a osobní číslo zaměstnance a my už se postaráme o vše ostatní – vystavíme fakturu, odešleme účetnímu oddělení FN Plzeň, když dojde k proplacení příspěvku na náš účet, budeme Vás informovat e-mailem, že můžete začít celý příspěvek využívat na libovolné cvičení. Příspěvek Vám vystačí např. na 4 měsíce cvičení ve fitness (s doplatkem 100 Kč) nebo na 25 lekcí libovolného skupinového cvičení.