Články PROFITSPORT

Akce únor 2019

Návštěvnická karta

1. Permanentka do dámského fitness na půl roku
      – pořiďte si půlroční permanentku se slevou 600Kč za 2900Kč (2600Kč studenti)
– akce platí do 20.2.2019

2. Permanentka na fitbox + nové bandáže za 30Kč
 – při zakoupení permanentky na 10 vstupů na skupinové lekce + rezervací 10 lekcí fitboxu, získáte bandáže za symbolickou cenu 30Kč.
– akce platí do 20.2.2019

Nová hodina SM Systému

SM Systém

Od příštího týdne bude pro velký zájem v odpoledních hodinách pravidelně vypsána další hodina SM systému ve čtvrtek 16-17h. Hodina bude vhodná i pro začátečníky. Na vaši návštěvu se těší lektorka Katka 🙂 Zde se můžete podívat do rozvrhu

Šatna v 1. patře

Dokončili jsme stavbu šatny v zrcadlovém sálu v prvním patře. Šatna je vybavena uzamykatelnými šatními skříňkami. Plocha sálu po přistavění šatny zůstala 75 m2 a mohou si jej pronajmout jednotlivci i skupinky. Zrcadlový sál je vhodný např. pro tancování, různé druhy cvičení, ale také pro oslavy narozenin, párty apod. K dispozici je v ceně pronájmu kromě kvalitní hudební aparatury (CD, jack 3,5 mm, MP3, vstup z flash disku) také vybavení pro kondiční kruhové tréninky – žebřiny, medicinbaly, BOSU, švihadla, činky (nakládací i jednoruční), ketttebells, step a další pomůcky. Samozřejmě je možné využívat i podložky na cvičení (karimatky).

Sál je vhodný pro skupiny okolo 15 osob. Když se bude jednat o cvičení pro děti nebo nácvik maturitního plesu, vejde se do sálu i 20 osob. Cena pronájmu je závislá na termínu (nejnižší je v době mimo špičku 7-16h a o víkendech, naopak nejvyšší v termínu po-čt 17-20h) a pohybuje se od 200 Kč do 350 Kč. Při platbě předem na min. 10 hodin bez možnosti zrušení je cena za pronájem sálu o 10% nižší.

Benefity a výhody

Zaktualizovali jsme zaměstnanecké benefity a výhody pro klienty zdravotních pojišťoven. Největší zdravotní pojišťovna VZP v letošním roce nabízí členům Klubu pevného zdraví možnost proplacení permanentky na cvičení (libovolné aktivity) do výše 500 Kč v případě, že předložíte daňové doklady za permanentky na cvičení v celkové minimální hodnotě 1.500 Kč. Doklady nesmí být starší, jak 3 měsíce.

Fakultní nemocnice Plzeň letos navýšila příspěvek z FKSP na sportovní aktivity pro zaměstnance na 2.000 Kč. Pokud jste zaměstnancem FN Plzeň, stačí nám nahlásit celé jméno a osobní číslo zaměstnance a my už se postaráme o vše ostatní – vystavíme fakturu, odešleme účetnímu oddělení FN Plzeň, když dojde k proplacení příspěvku na náš účet, budeme Vás informovat e-mailem, že můžete začít celý příspěvek využívat na libovolné cvičení. Příspěvek Vám vystačí např. na 4 měsíce cvičení ve fitness (s doplatkem 100 Kč) nebo na 25 lekcí libovolného skupinového cvičení.