Skupinová cvičení > Fitbox

Fitbox

FITBOX je jednou z nejzábavnějších metod cvičení ve skupině, které mohou vyzkoušet všichni bez rozdílu věku a pohlaví. Jedná se o kondiční cvičení pod vedením zkušených instruktorů a instruktorek, kteří prošli specializovaným kurzem. FITBOX se cvičí na speciálně upravených boxovacích totemech, které jsou vyrobeny výhradně z kvalitních materiálů.

Fitbox logoFITBOX je cvičení založené na několika základních úderech rukama a nohama, jejichž kombinací a pozměněním lze dosáhnout zábavného dynamického procvičení celého těla. FITBOX instruktoři Vás povedou a budou motivovat k maximálním výkonům odpovídajícím Vašim možnostem.

FITBOX není pouhé „bušení do pytle“, ale vynikající způsob, jak při hudbě a pod vedením zkušeného instruktora procvičit celé tělo během krátké chvíle a přitom se odreagovat od starostí a stresu všedního dne.

FITBOX lze cvičit na několika úrovních – hodiny mohou být určeny pro začátečníky nebo středně pokročilé. FITBOX je také možné cvičit s použitím sporttestrů a tím dosáhnout větší efektivity cvičení.

Popis FITBOX totemu

  • celková výška: 170 cm
  • výška úderové plochy: 110 cm
  • průměr válce úderové plochy: 40 cm

FITBOX Totem se skládá z jednoho nosného dílu, který může být naplněný různými materiály. Podle náplně se odvíjí také celková hmotnost FITBOX totemu:

  • naplněno vodou 120 kg (v našem centru)
  • naplněno pískem 180 kg
  • nenaplněno 15 kg

Ceník cvičení FITBOX

  • Jednotlivý vstup 100 Kč / studenti 90 Kč
  • Permanentka na 10 vstupů (platnost 12 týdnů) 900 Kč / studenti 800 Kč

Hodiny neprobíhají formou kurzu, ale jako otevřené lekce (open class), kam můžete chodit i nepravidelně.

Lektoři FITBOXu

Lekce vedou zkušení certifikovaní lektoři Jana Maňhalová, Petra Šedivá, Honza Cába

Co si vzít na 1. lekci FITBOXu?

Na FITBOX si můžete vzít běžné sportovní oblečení, ve kterém se budete dobře cítit. Je vhodné zvolit oblečení, které dobře odvádí pot od těla. Pokud budete chodit na FITBOX pravidelně, poradíme Vám jaké funkční oblečení si vybrat. U nás máte možnost objednat si kvalitní funkční prádlo od švédské firmy CRAFT se slevou 10%.

Pro FITBOX jsou nutné bandáže, které Vám zpevní zápěstí a ochrání prsty před zraněním. Můžete mít také rukavice pro box nebo MMA, ale je vhodné, aby měly prodlouženou ochranu prstů. Bandáže si můžete zakoupit na místě (cena 100Kč) nebo si je objednat online. Při první návštěvě (nebo pokud je zapomenete) Vám bandáže půjčíme zdarma.

Dále vybíráme zálohu 100Kč za klíč od šatny. Není nutné mít přesně stokorunu, ale trochu nám tím ulehčíte práci.

Protože se na lekci FITBOXu dost zpotíte, je důležité dodržet pitný režim. 60min před každou lekcí se dostatečně napijte vody, minerálky nebo iontového nápoje a v průběhu každé lekce by se měly tekutiny také doplňovat. Pokud se nechcete s pitím vláčet, můžete si zakoupit nápoj až na místě.

No a posledním, co potřebujete k absolvování lekce FITBOXu, je dobrá nálada. Doporučujeme přijít nejpozději 10min před zahájením.

Těšíme se na Vás!